Розклад уроків на I семестр 2019/2020 навчального року

Понеділок 1 клас 2 клас 3 клас 4 клас 5 клас
1. Я досліджую світ Я досліджую світ фізична культура російська мова природознавство
2. математика фізична культура російська мова літературне читання математика
3. фізична культура англійська мова математика математика образотворче мистецтво
4. англійська мова математика літературне читання образотворче мистецтво англійська мова
5. українська мова російська мова природознавство трудове навчання література
6. інформатика І група трудове навчання
7.
8.
Вівторок 1. Я досліджую світ Я досліджую світ українська мова фізична культура українська мова
2. фізична культура українська мова англійська мова математика математика
3. математика математика фізична культура англійська мова українська література
4. навчання грамоти образотворче мистецтво математика українська мова вступ до історії
5. навчання грамоти інформатика І група літературне читання літературне читання фізична культура
6. трудове навчання німецька мова
7. інформатика І група
8.
Середа 1. Я досліджую світ Я досліджую світ фізична культура російська мова природознавство
2. математика фізична культура математика літературне читання математика
3. англійська мова математика інформатика математика англійська мова
4. фізична культура англійська мова літературне читання природознавство російська мова
5. навчання грамоти українська мова природознавство фізична культура німецька мова
6. інформатика ІІ група я у світі я у світі трудове навчання
7.
8.
Четвер 1. Я досліджую світ Я досліджую світ українська мова українська мова українська мова
2. українська мова російська мова літературне читання літературне читання математика
3. навчання грамоти літературне читання математика математика література
4. образотворче мистецтво дизайн і технології образотворче мистецтво природознавство англійська мова
5. фізична культура
6. інформатика ІІ група
7.
8.
П'ятниця 1. Я досліджую світ Я досліджую світ музичне мистецтво фізична культура основи здоров'я
2. Математика фізична культура російська мова музичне мистецтво українська мова
3. музичне мистецтво російська мова англійська мова англійська мова українська література
4. навчання грамоти музичне мистецтво літературне читання російська мова російська мова
5. літературне читання основи здоров'я інформатика ІІ група музичне мистецтво
6. фізична культура
7.
8.
Понеділок 6 клас 7 клас 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас
1. біологія українська мова мистецтво російська мова фізика і астрономія українська мова
2. образотворче мистецтво фізика біологія література Громадянська освіта українська література
3. математика російська мова фізика англійська мова алгебра і початки аналізу біологія
4. література алгебра Історія України фізика геометрія фізична культура
5. трудове навчання образотворче мистецтво алгебра фізична культура Історія України англійська мова
6. Історія України, всесвітня історія англійська мова фізична культура мистецтво рос.мова та літ. Інт.курс математика
7. інформатика І група фізична культура трудове навчання всесвітня історія фізична культура фізика і астрономія
8. інформатика І група
Вівторок 1. російська мова хімія англійська мова біологія Захист Вітчиизни Історія України
2. українська мова література географія алгебра Захист Вітчиизни хімія
3. математика біологія російська мова геометрія географія інформатика
4. українська література геометрія біологія українська мова алгебра і початки аналізу фізична культура
5. німецька мова українська мова геометрія географія геометрія українська мова
6. фізична культура історія України українська література інформатика українська мова математика
7. німецька мова фізична культура основи здоров'я українська література географія
8. інформатика ІІ група фізична культура
Середа 1. англійська мова англійська мова російська мова біологія хімія інформатика
2. російська мова хімія Історія України алгебра біологія англійська мова
3. математика російська мова хімія геометрія географія біологія
4. біологія геометрія німецька мова хімія інформатика Історія України
5. географія література алгебра трудове навчання алгебра і початки аналізу хімія
6. німецька мова географія література інформатика геометрія математика
7. інформатика ІІ група трудове навчання основи здоров'я німецька мова всесвітня історія література Інт.курс
8. інформатика І група
Четвер 1. Історія України, всесвітня історія всесвітня історія українська мова російська мова фізика і астрономія Захист Вітчиизни
2. українська мова фізика українська література українська мова література Інт.курс Захист Вітчиизни
3. математика біологія хімія українська література англійська мова інформатика/українська мова
4. література алгебра алгебра хімія фізична культура інформатика/українська мова
5. українська література українська література література основи правознавства біологія і екологія зарубіжна література
6. англійська мова фізична культура англійська мова фізика українська мова фізика і астрономія
7. фізична культура інформатика ІІ група інформатика І група фізична культура українська література технології
8.
П'ятниця 1. українська мова українська мова всесвітня історія німецька мова фізика і астрономія література Інт.курс
2. основи здоров'я німецька мова українська література історія України зарубіжна література фізика і астрономія
3. фізична культура основи здоров'я географія українська література алгебра і початки аналізу фізика і астрономія
4. українська література географія фізика фізична культура інформатика англійська мова
5. трудове навчання фізична культура Харківщинознавство фізика англійська мова інформатика/українська література
6. географія музичне мистецтво німецька мова література Громадянська освіта технології/українська літ
7. музичне мистецтво інформатика І група географія технології українська література
8. фізична культура

РОЗКЛАД ФАКУЛЬТАТИВІВ

Слобожанська загальноосвітня школа I-III ступенів Харківської районної ради Харківської області

на 2019-2020 навчальний рік

Назва факультативу Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
15.40-16.25 16.35-17.20 15.40-16.25 16.35-17.20 15.40-16.25 16.35-17.20 15.40-16.25 16.35-17.20 15.40-16.25 16.35-17.20
Алгебра і початки аналізу 10 10
Українська мова 8/ 6 / 5 6 7
Елементи теорії чисел 11
Офісні інформаційні технології 11
Розв’язування задач з генетики 11 11
Кiлькiсть переглядiв: 269

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 12 Грудня 2019

Цей сайт безкоштовний!