Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції.

1 ВЕРЕСНЯ

Урочиста посвята в першокласники Слобожанськоi загальноосвітньої школи I-III ступенів, вручення свідоцтва про народження нового класу. Традиційно батьки виводять першокласників на лінійку і віддають їх у руки вчительки. Батьки, які є випускниками школи, вітають своїх дітей-першокласників з початком шкільного життя та заповідають їм шанувати та примножувати традиції школи.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний день самоврядування — учні 11 класу проводять уроки в 1-10 класах. Виступають у ролі класних керівників, заступників директора та директора. По закінченню уроків — урочиста конференція, в якій беруть участь учителі та учні випускного класу. У ході конференції учасники обмінюються враженнями про роботу вчителя, визначають кращий клас у поведінці, у навчанні.

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ДЕНЬ ШКОЛИ

Святкується з 1995 року. Традиційно — святковий вечір, який проходить під девізом «Нехай живе під українським стягом ця світла школа, наш рідний дім». Кожен клас готує подарунки до музею: «Слобожанська хата» та музею історії школи. Запрошуються гості: представники місцевої влади, спонсори, випускники школи, батьки.

НОВОРІЧНЕ СВЯТО

Традиційно проводиться три свята:
- новорічна казка для учнів 1-4 класів;
- розважально-ігрова програма для 5-6 класів;
- феєричне шоу для учнів 9-11 класів .
У театралізованих виставах використовуються українські та російські народні традиції. Театральна студія «Берегиня» традиційно вітає односельчан, працівників підприємств села та адміністрації району щедрівками та новорічними посіваннями.

ВЕЧІР-ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИКАМИ

Проводиться з 1994 року. Проходить під девізом «Опять у школьного порога». Традиційною є урочиста перекличка випускників різних років. Особлива увага ювілейним випускам. Перегляд фільму про школу, знаменні дати та досягнення.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТАНЦЮ - 29 КВІТНЯ

Проводиться з 2004 року від дня заснування бально-спортивного клубу «Браво». Традиційно — це конкурс, показові виступи членів клубу.

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Проведення мітингів біля братських могил сіл Слобожанське та Борщова. Урочисто-театралізоване привітання ветеранів, покладання гірлянди Слави, зачитування імен односельчан, які загинули під час Великої Вітчизняної війни.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Урочиста лінійка. Лунає Гімн України, вноситься Державний Прапор України, виступають почесні гості, батьки, випускники. Нагороджуються відмінники навчання, переможці районних та обласних конкурсів та олімпіад. Коло пошани випускників 4, 9 та 11 класу.

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Родинне свято з традиційним конкурсом на кращу польову кашу, товариською зустріччю з футболу та волейболу між командами батьків та збірною командою школи.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Вручення атестатів, привітання вчителів, батьків, почесних гостей. Вручення подарунків, виступ випускників, останній шкільний вальс та традиційна рубрика «А на последок я скажу...»

Кiлькiсть переглядiв: 342

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 12 Грудня 2019

Цей сайт безкоштовний!